تخصص همراه با تعهد دستور العمل، خلبان مشاور برای موفقیت می باشد

خلبان مشاور، بهترین کارشناسان را در حوزه خود دارد

خلبان مشاور چیست و چه میکند؟

خلبان مشاور اولین و تنها مرجع رسمی جهت ارائه مشاوره در زمینه رشته های پرطرفدار خلبانی هواپیمای مسافربری،هواپیمای شخصی، خلبانی هلیکوپتر، مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما وهلیکوپتر ونیز مهمانداری هواپیما بوده ونیز همچنین در جهت ارائه و فروش محصولات مرتبط در این زمینه با کیفیت بالا و قیمت مناسب آماده خدمت رسانی میباشد.

 

چرا خلبان مشاور به وجود آمده است؟

داستان ما از اونجایی شروع شد که دیدیم هیچ مرجع معتبر و تخصصی برای خلبان شدن وجود نداره و کسی نیست که ما رو تو این زمینه دلسوزانه راهنمایی کنه

پس با کمک یک تیم حرفه ای تصمیم به ایجاد این بستر کرده و توانستیم با کسب مجوزهای رسمی درزمینه مشاوره، راهنمایی و فروش محصولات فعالیت داشته باشیم.

 

بخش های مختلف سایت

ما علاوه بر مشاوره خدمات دیگری هم داریم مانند فروش محصولات خلبانی، معرفی بهترین منابع مطالعاتی، ارائه مقالات و کتب مختلف و نیز مطالب ارزشمندی برای آشنایی عموم مردم با وسایل پرنده مختلف دردسترس قرار داده ایم که شما عزیزان می توانید به راحتی به هر بخش مراجعه کنین و اون ها رو دریافت کنین.

خلبان مشاور با کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز وزارت صنعت معدن و تجارت با مدیریت خلبان آرش صیادی تمام تلاش خود را به جهت جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان انجام داده و میدهد، به طوری که با سپاس از خداوند و لطف شما روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود.