حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

پیش گفتار :

” خلبان مشاور” فعالیت خود را در زمینه ارائه مشاوره و نیز فروش  محصولات خلبانی و هوانوردی در مرداد ۱۳۹۷ در استان ” تهران ” شروع کرد تا بتواند ضمن ارائه مشاوره حرفه ای و تخصصی در این زمینه  گامی برای حل مشکلات مردم با استفاده از چارچوب اصولی، استاندارد و همسو با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سازمان هواپیمای کشوری بردارد.

افزایش آگاهی مردم و فراهم نمودن امکانات مورد نیاز جهت فروش محصولات هوانوردی و کاربردی به همکاران، کاربران و علاقمندان این عرصه نیز، از اهداف خلبان مشاور میباشد.

 

توافقنامه :

کلیه کاربران و خریداران  پس از درخواست مشاوره ویا تهیه هر یک از محصولات خلبان مشاور، موظف به رعایت کامل قوانین و شرایط ذکر شده هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور است. این شرایط جامع و کامل نبوده و خلبان مشاور حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت www.khalabanemoshaver.ir برای خود محفوظ می دارد.

 

ماده 1)  تعاریف :

مشاور : فردی است که با توجه به دانش و تجربیات خود در یک زمینه اقدام به ارائه مشاوره می‌نماید.

مشاوره گیرنده : فردی است که به دلیل سوالات و یا  نیاز به راهنمایی اقدام به دریافت مشاوره مینماید.

خریدار : خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه محصول می نماید

فروشنده : کسی است که به عنوان شخص حقیقی اقدام به فروش یک محصول می نماید.

محصول :به مجموعه محصولات مرتبط با زمینه هوانوردی گفته می شود که توسط ما برای فروش عرضه گردیده است.

تعرفه: فهرست کامل هزینه ها که شامل هزینه های حق الزمه مشاوره و قیمت های محصولات و اجناس بوده به نحوی که خریدار کاملا از آن آگاه گردد.

کاربر وب سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خلبان مشاور را مشاهده و مرور می نمایند مانند خریداران.

 

ماده 2)  هویت :

خلبان مشاور: سایت اینترنتی با آدرس www.khalabanemoshaver.ir  و فعال در زمینه هوانوردی که در این توافق نامه خلبان مشاور نامیده می شود.

هویت کاربر: شخص حقیقی و یا حقوقی که مشخصات وی در بانک اطلاعات کاربران خلبان مشاور وجود دارد و توسط خلبان مشاور مدیریت می شود.

 

ماده 3)  ارتباطات :

روش ارتباطی با کاربران، از طریق تماس تلفنی و یا تماس تصویری که هر کدام با تایید دو طرف کاربر و پشتیبانی انجام می‌پذیرد میباشد.

خلبان مشاور مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارده بر کاربرانی که اطلاعات تماس تغییر یافته و یا دسترسی به آنها وجود ندارد را نداشته و کاربر خود باید نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

 

ماده 4) بروز رسانی قوانین و مقررات :

آپدیت: توافقنامه و استفاده از خدمات خلبان مشاور تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین و مجامع  قانونی ناظر می باشد. از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل همواره امکان تغییر دارند، این سایت حق تغییرات آتی در توافقنامه را برای خود محفوظ داشته و نسخه توافقنامه به روز شده را از طریق سایت  در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا خلبان مشاور مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر کاربران در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و کاربر می بایست موارد را عندالزوم از طریق تماس با ما و یا با مراجعه به وب سایت ما کنترل نمایند.

تغییرات فنی: خلبان مشاور برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی ، سخت افزاری ، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سفارشات کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد خلبان مشاور موظف است تا یک ماه پس از اعمال تغییرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند و کاربر موظف هستند خود را با این تغییرات سازگار نمایند. هرگاه به دلیل موارد ضروری، خلبان مشاور امکان اطلاع رسانی یا خدمات دهی را از دست بدهد و یا فوریت های فنی این مجموعه را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت ضمنا کاربر به خلبان مشاور وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی خلبان مشاور نماید.

سایر تغییرات : خلبان مشاور میتواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است ، اقدامی برای تغییر در سفارش محصول یا خدمات صورت ندهد.

 

ماده 5)  امنیت  :

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات دیده شوند و یا نقصی در ارتباط پیش آید. به همین دلیل ضمن آنکه خلبان مشاور تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید ، با این حال بنا بر احتیاط از کاربران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. بر این اساس خلبان مشاور هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات با جاهای دیگر را نمی پذیرد.

خلبان مشاور با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

خلبان مشاور مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application  ها ویا برنامه های مورد استفاده کاربر ندارد.

خلبان مشاور مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.

خلبان مشاور مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری کاربر توسط اشخاص ثالث ندارد.

خلبان مشاور تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربران انجام می دهد از این رو خلبان مشاور نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت کاربر از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسئولیتی ندارد.

 

ماده 6)  تحویل محصول :

با توجه به اینکه فروش این شرکت بصورت اینترنتی بوده و این شرکت در شهرهای مختلف ایران نمایندگی دارد، ارسال مرسولات میتواند از نقاط مختلفی یرای مشتریان خود ارسال گردد.

پس از پرداخت سفارش در صورت وجود هر گونه مشکل، کاربر ضمن اعلام مشکل در فرم پشتیبانی موجود در صفحه تماس با ما، می بایست حداقل ۲۴ ساعت منتظر بماند تا به جهت رفع مشکل با ایشان تماس گرفته شود.

کلیه سفارشاتی که پس از خریداری به هر دلیلی دچار مشکل میشوند، از طریق پشتیبانی سایت خلبان مشاور قابل پیگیری هستند.

ابتدا به دقت مشخصات هر محصول را مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. محصولات توسط پشتیبانی خلبان مشاور بررسی شده اند بر این اساس امکان تغییر محصول خریداری شده وجود ندارد.

خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری شده را نخواهد داشت.

در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را از طریق پشتیبانی موجود در صفحه تماس با ما ثبت نماید و خلبان مشاور موظف است ضمن پیگیری علت مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد.

 

ماده 7)  قوانین و مقررات خریداران :

سوالات پیش از خرید را حتما با پشتیبانی ما مطرح کنید.

درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده می بایست از طریق بخش تماس با ما به پشتیبانی سایت اطلاع رسانی شود.

پیش از خرید حتما به توضیحات محصول دقت فرمایید.

امکان بازگشت وجه حق مشاوره و نیز محصولات خریداری شده به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم قطعی خود را بگیرید.

محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان خلبان مشاور و عدم رفع مشکل توسط خلبان مشاور حذف خواهد شد.

هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد فروشگاههای دیگر و توهین به افراد در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

فروش و پخش محصولات در سایر فروشگاه ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، ما مراتب را توسط وکیل رسمی خود برابر ماده ۱۲ فصل ۳ قانون جرائم رایانه ای تحت پیگرد قانونی قرار خواهیم کرد.

خلبان مشاور هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی،  محدودیتهای دولتی و تحریم ها را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد.

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت خلبان مشاور خریدار مواد توافقنامه و قوانین و مقررات خلبان مشاور را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

خلبان مشاور در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

خدمات خلبان مشاور به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند : مطابق نیاز خریدار بودن، متناسب با سایز خریدار نبودن و … به مشتری ارائه نمی شود و امکان مرجوع کردن کالا به این دلایل وجود ندارد.

وجود هر گونه مشکل نسبت به محصولاتی که آکبند و یا پلمپ بوده و داخل جعبه به خریدار تحویل داده میشود برعهده خلبان مشاور نمیباشد.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و خلبان مشاور هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت .

کاربران گرامی باید بدانند که مشاوره های ارائه شده بطور صد درصد قطعی و صحیح نمیباشند و فقط در حد کمک و راهنمایی میباشند، بنابراین اخذ تصمیم نهایی و مسئولیت آن بر عهده خود شخص مشاوره گیرنده میباشد.

مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در خلبان مشاور را رعایت کرده باشید، در حدود یک هفته کاری میباشد. همچنین در صورت عدم تایید محصول و یا ناموجود شدن محصول قبل و یا بعد واریز وجه شما، مدیران یا کارشناسان خلبان مشاور این مورد را به شما اطلاع خواهند داد. البته در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تایید ارسال محصولات افزایش یابد.

 

ماده 8)  قوانین و مربوط به مشاوره :

خلبان مشاور در زمینه هایی به کاربران خود مشاوره میدهد که نسبت به‌آن آگاهی لازم را داشته باشد و تضمینی نسبت به پاسخگویی به هر سوالی که از طرف کاربر مطرح شود را نمی‌دهد.

استفاده از کلیه راه های ارتباطی خارج از سایت خلبان مشاور ممنوع می باشد.

سعی کنید در نظر دهی نسبت به محصول در هر جا کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته ها و گفته های خودتان باید پاسخگو باشید.

تمامی مطالب و مواردی که از طرف مشاور سایت به کاربران داده میشود محرمانه بوده و باید نزد کاربر محفوظ بماند و اجازه نشر آن اطلاعات را ندارد.

عدم صحت مطالبه گفته شده توسط کاربر به مشاور و در ادامه آن عواقب برداشت های اشتباه بخاطر درست نبودن آن اطلاعات که موجب گمراهی مشاور و در نتيجه ارائه مشاوره نادرست می‌شود، بر عهده خود کاربر میباشد.

چنانچه در هر زمان خلبان مشاور نتواند از روی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با کاربر تماس بگیرد، خود کاربر موظف است با پشتیبانی ما مورد را درمیان بگذارد تا مجددا اقدام نسبت به برقراری ارتباط صورت پذیرد

 

ماده 9) قوانین مرتبط با کپی رایتینگ

کلیه مطالب، فایل ها، محصولات و هر موردی که در این سایت وجود دارد متعلق به سایت خلبان مشاور بوده و هرگونه کپی برداری، باز نشر و یا در اختیار قرار دادن آن ها به شخص دیگر خلاف قانون بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

قوانین و مقررات منتشر شده، در تاریخ 1398/05/27 تدوین؛ و به تصویب گروه مدیریتی ” خلبان مشاور ” رسید و در تاریخ 1399/02/16 ویرایش دوم شد و تا اطلاع ثانوی معتبر، نافذ و لازم الاجراست .