بهترین راهنمای خرید البسه و تجهیزات نظامی

راهنمای خرید البسه و تجهیزات نظامی

همه ما میدانیم که وظیفه افراد نظامی، تمرین، استواری و آمادگی در هر زمان و مکان برای حفظ خاک و جان های سرزمین عزیزمان ایران است. این آمادگی مستلزم وجود البسه و تجهیزات نظامی با کیفیت، حرفه ای و با دوام است.

اکثر سرباز ها یا درجه داران نظامی ممکن است در شرایط سخت آب و هوایی هم مستقر شوند. ساعت های طولانی در مکانی حضور دارند و راه میروند. از همین رو البسه و تجهیزات نظامی آنها باید دوام و استحکام بالایی داشته باشد و به نوعی از متریال های با کیفیت ساخته شده باشد. در ادامه این متن می خواهیم به معرفی راهنمای کامل خرید البسه و تجهیزات نظامی بپردازیم. انواع این البسه را بررسی خواهیم کرد و به نکاتی که باید هنگام خرید به آنها دقت کنید، اشاره میکنیم.

 

پوتین نظامی

نگه داشتن پاها در بهترین شرایط، برای افراد نظامی امری ضروری و واجب است. از همین رو میتوان گفت انتخاب پوتین راحت یکی از مهمترین بخش های خرید البسه و تجهیزات نظامی میباشد. این پوتین باید مناسب پیاده روی های طولانی، دویدن و جنگ های تمرینی باشد.

قبل از خرید ابتدا باید نیاز ها، آب و هوا و شرایط جوی محل خدمت خود را بررسی کنید. بوت های نظامی از تنوع بالایی برخوردار هستند. مدل هایی برای مکان های خیس و مرطوب تولید و به بازار عرضه میشوند. همچنین در دسته بندی ها میتوانیم مدل هایی از البسه و تجهیزات نظامی را ببینیم که مختص برف، کوهنوردی و یا بیابان و صحرا هستند.

از همین جهت پلتفرمی که میخواهید پوتین نظامی را از آن بخرید اهمیت بسیار زیادی دارد تا در طول خدمت یا تمرین های نظامی دچار مشکل نشوید.

 

راهنمای خرید البسه و تجهیزات نظامی

 

جوراب نظامی و پشمی

برای راحتی حداکثری پاهایتان در پوتین نظامی ما خرید جوراب های پشمی را توصیه می کنیم. همانطور که پیشتر اشاره کردیم البسه و تجهیزات نظامی علاوه بر کاربردی بودن باید حس راحتی را به شما منقل کنند. جوراب نظامی و پشمی برای افراد نظامی که در مناطق سرد و مرطوب خدمت میکنند جزو تجهیزات واجب است.

 

جلیقه تجهیزات نظامی

جلیقه یکی از اصلی ترین البسه و تجهیزات نظامی به حساب میاید. انواع مختلفی از جلیقه ها تولید و به بازار عرضه میشوند. نوع اصلی آنها باید دارای جیب های مختلف برای قرار دادن تجهیزات نظامی و پلیسی باشد. برخی از این جلیقه ها مجهز به متریال ضد گلوله هستند و برخی برای استفاده روزمره افراد نظامی ساخته میشوند. شما میتوانید با توجه به درجه، نیاز و محل خدمتتان جلیقه مورد نظر را انتخاب کنید.

 

انواع البسه و تجهیزات نظامی

مواردی که بالا به آنها اشاره کردیم، مهمترین و اصلی ترین البسه و تجهیزات نظامی بودند. هر فردی که در ارگان های نظامی خدمت و فعالیت میکند باید در هنگام خرید آنها را داشته باشد. اما بسته به نوع خدمت، درجه، محل خدمت و وظایفی که دارید، ممکن است نیاز به تجهیزات مختلفی داشته باشید. این تجهیزات برای هر ارگان به صورت مختلف و برای هر شخص با توجه به ماموریت و وظایفش مشخص میشود. در ادامه لیستی از تجهیزات نظامی را قرار داده ایم:

 • باتوم: کوهنوردی، تلسکوپی و پلیسی.
 • انواع درجه های نظامی.
 • کاپشن های کوهنوردی.
 • فیس صورت نظامی.
 • کمربند: کمربند تجهیزات، کمربند سربازی و کمربند ماموریت.
 • پرچم ها و اتیکت های مختلف برای روی لباس.
 • جلد: جلد شوکر، جلد کلت کمری، جلد اسپری فلفل و…
 • دستکش های نظامی و تمرینی.
 • لباس فرم ارگان های مختلف: پلیس، ارتش، سپاه و…

 

راهنمای خرید البسه و تجهیزات نظامی

 

نکاتی که باید در هنگام خرید البسه و تجهیزات نظامی به آنها توجه کنید

همانطور که میدانید امروز با گسترش فضای مجازی، پلتفرم های زیادی برای خرید البسه و تجهیزات نظامی در فضای اینترنت وجود دارد. خرید اینترنتی تجهیزات نظامی میتواند مزایای بسیاری داشته باشد. به طور مثال با خرید از فضای مجازی شما در وقت و هزینه تان صرفه جویی میکنید. علاوه بر آن تنوع اجناس در اینترنت بسیار گستره است و همین باعث میشود که انتخاب راحت تری داشته باشید.

برای خرید موفق و امن بهتر است به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد توجه کنید:

 • برای خرید البسه و تجهیزات نظامی به پلتفرم های معتبر و دارای مجوز مراجعه کنید.
 • قبل از نهایی کردن خرید از نیاز و محل خدمت خود اطمینان حاصل کنید.
 • جدول سایز بندی سایت را دقیق و با دقت مطالعه کنید تا اشتباهی در سایز بوجود نیاید.

 

نحوه خرید تجهیزات نظامی از اینترنت

با توجه به افزایش تقاضا برای خرید مجازی امروز مجموعه خلبان مشاور یکی از مطرح ترین عرضه کنندگان البسه و تجهیزات نظامی در فضای مجازی است. این مجموعه دارای سالها تجربه در حوزه طراحی، تولید و عرضه لباس و تجهیزات نظامی در ایران است.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت خلبان مشاور و دسته بندی تجهیزات نظامی انواع کالا های نظامی این مجموعه را مشاهده کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه سفارش و خدمات ارسال و… با کارشناسان تلفنی و آنلاین این مجموعه در ارتباط باشید.

خلبان مشاور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *